tel. 533 554 475

Nasze wspaniałe klientki

Dwa ciężkie dni już za Nami. Wszystko to dla naszych wspaniałych klientek. Życzymy dobrej nocy. Zapraszamy do zapisów.

Alicja i Jej igła

Króciutki filmik obrazujący mezoterapię igłową. Zapraszamy do obejrzenia.

 

Projekt Motyle Świadomości

Kochani, chciałabym podziękować kolejnej wspaniałej grupie dziewczyn, które dołączyły do Projektu Motyle Świadomości. Katarzyna Batkowska Gabinet Kosmetyczny Ewa Batkowska, Alicja Michalak, Aneta Polewczak, Justyna Brzezicka, Wioletta Szerszeniewska. Zaangażowanie i radość niesienia pomocy. Cudowna atmosfera, w której powstawały małe cudowne „wisienki na torcie”🙂 Nasze wspaniałe, dzielne, pełne zaufania Amazonki i w końcu lekarze, którzy coraz chętniej włączają się do akcji.

Dziękujemy naszemu Partnerowi, organizatorowi akcji Zdrowy Nawyk, Zdrowe Piersi#RevitalashPolska i #JoannaKostrzewska za prezenty!
Niech Motyle Świadomości lecą w świat:)

 

Technika pielęgnacji rzęs Camellia

Przełomowa technika przedłużania i zagęszczania rzęs „Camellia” w której aplikacja 300 rzęs trwa jedynie 20 minut. Serdecznie zapraszamy na bezpłatny pokaz, który odbędzie się 21 maja o godz.9 w Hurtowni Kosmetycznej NEWCOMER przy ul. Kościuszki we Włocławku. Wśród uczestniczek pokazu zostanie wylosowana nagroda w postaci produktów Biomooi!!!!

Metamorfozy MultiTV

Zapraszamy do obejrzenia odcinka programu Metamorfozy Multitv Mazowsze z naszym udziałem.

 

Spotkanie Kobiety Kobietom

Edyta Stanisławska przygotowała coś specjalnego dla uczestników spotkania Kobiety Kobietom w Gminny Ośrodek Kultury Słupno z/s w Cekanowie 14 kwietnia 2016 roku o 17.00. Zapraszamy!

Cykl spotkań w Odnovie

Zapraszamy na cykl spotkań, których m.in inicjatorkami jest nasz gabinet. W najbliższy czwartek spotkanie z Edyta Stanisławska z Studio Kosmetyczne Odnova, która przedstawi domowe sposoby i receptury na poprawienie wyglądu naszej skóry. Spotkanie z fryzjerem Małgorzata Pruszyńska 19 maja

Kolejne spotkanie z Alicja Michalak (twarz jako forma trójwymiarowa) orazAndżelika Stawicka Dobierz Kosmetyk (badanie skóry) Justyna KaliwodaPozytywka – pracownia twórcza – 9 czerwca. Wstęp 20 zł w Gminny Ośrodek Kultury Słupno z/s w Cekanowie.

Badanie skóry analizerem NATI

8 marca w „Dniu kobiet” w Studio Kosmetyczne Odnova właścicielka bloga przeprowadzone zostały komputerowe badanie skóry Analizerem Nati, który został stworzony przy współpracy kosmetologów, dermatologów, lekarzy chirurgów, a także inżynierów. Nati to podręczne urządzenie wielkości pilota do telewizora, zaopatrzone w kamerę cyfrową o rozdzielczości 1,3 Mpx. Analizerem badałam m. in. nawilżenie skóry, jej strukturę, głębokość zmarszczek, poziom złuszczania. W trakcie badania pacjentki dowiedziały się wszystkiego na temat obecnego stanu swojej skóry oraz tego jak ją pielęgnować, jakie kosmetyki i zabiegi stosować. Profesjonalna diagnostyka skóry jest podstawą dobrze dobranej pielęgnacji domowej i w połączeniu z wywiadem przeprowadzanym z pacjentem idealnie określa potrzeby skóry.

Szkolenie Laser YAG ND

Pan Profesor powiedział ze najlepsze są lasery YAG NG, a w nich jest to najlepsze że są znakomite… no cóż … podzielamy opinie-zwłaszcza że go mamy w ofercie naszego gabinetu. Polecamy!