tel. 533 554 475

O nas

Swoją renomę Studio kosmetyczne Odnova buduje już od 6 lat. W tym czasie znacznie poszerzyłyśmy zakres świadczonych usług, kładąc nacisk na kompetencje
i profesjonalizm naszego zespołu. Wasze zadowolenie i stale poszerzające się grono stałych Klientek jest dla nas najlepszym dowodem na to, że doceniacie nasze starania.
Poza makijażem permanentnym w Odnovie warto korzystać z oferty kosmetologicznej w zakresie kompleksowej pielęgnacji twarzy i ciała oraz zabiegów medycyny estetycznej. O manicure i pedicure zadba doświadczona stylistka paznokci, a o rzęsy stylistka rzęs.
Prowadzimy również szkolenia PMU, więcej na ten temat przeczytasz w zakładce szkolenia.

Marta Marciniak, kosmetolog

 

Piękna i mądra kobieta, kompetentna pasjonatka i ekspertka w swojej profesji, stale podnosząca swoje kwalifikacje o czym świadczą liczne certyfikaty.
Eksfoliacja, czyli potocznie „kwasy” to zdecydowanie jej specjalność co potwierdza opinia Klientek w naszym mieście. 

„Dbam o to, by każda z Was czuła się dobrze w swojej skórze, korzystając z mojego doświadczenia i wiedzy, którą stałe poszerzam, aby jeszcze lepiej odpowiadać na Wasze potrzeby. Na pierwszym miejscu stawiam zawsze bezpieczeństwo Klientki.
Z gamy różnych zabiegów oferowanych przez rynek i profesjonalne marki branży kosmetologicznej wybieram TYLKO takie, które swoim działaniem przyniosą szybkie
i zadowalające efekty bez skutków ubocznych. Proponuję Wam tylko spersonalizowane rozwiązania, a jeśli uznam, że jest potrzeba podjęcia leczenia dermatologicznego odsyłam Klientkę do zaprzyjaźnionego lekarza.”

Zapytana dlaczego wybrała tą drogę zawodową, odpowiedziała:
„Sama jeszcze kilka lat temu borykałam się z problemem trądziku pospolitego. Szybko okazało się, że ani „kosmetyczki” ani lekarze w Płocku nie są w stanie mi pomóc. Postanowiłam, że pomogę sobie sama. Zaczęłam więc szukać informacji w Internecie. Tak trafiłam na ogłoszenie dot naboru na studia o kierunku kosmetologia na wydziale nauk o zdrowiu w PWSZ w Płocku. Sobie pomogłam, a teraz pomagam Wam.” 

#odnovapłock#kosmetolog#kosmetologpłock#płock#kwasy#eksfoliacja#liftingrzęs#laminacjarzęs#mikrodermabrazja#lipoliza#peelingwęglowy#dermomasaż#mezoterapiaigłowa#kosmetyczka#kosmetyczkapłock#salonkosmetyczny#salonkosmetycznypłock

Sylwia Banach,  ekspert medycyny estetycznej

44167983_260650551257355_5448965243965276160_n

Sylwia Banach, ekspertka medycyny estetycznej

W Odnovie ekspertka specjalizująca się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej tj. terapii botulinowej (botox) oraz hialuronowej. Obie niwelują oznaki starzenia się skóry, ze względu jednak na skrajnie różne składy i przeznaczenie zalecane są w zależności od faktycznych potrzeb Klientek i Klientów.

 

Sylwia, jest kobietą skromną i powściągliwą. Opiekuńczą i otwartą.

„Uważam, że człowiek przez całe życie powinien się uczyć i rozwijać, powinien przebywać między ludźmi, być aktywnym, cieszyć się z tego co ma, nie zazdrościć innym, żyć pełną piersią, bo szkoda życia na marudzenie i biadolenie. Trzeba czerpać z życia ile się da.”

Jej zamiłowanie do poprawiania wyglądu kobiet, a co za tym idzie, ich samopoczucia i samooceny poprzedzone jest 20 letnią praktyką medyczną, wyższym wykształceniem kierunkowym oraz szeregiem kursów i szkoleń z zakresu medycyny estetycznej. Jest dokładna i skrupulatna. Nie zrobi nic co nie jest zgodne z jej wiedzą i doświadczeniem. Uważnie słucha swoich Klientek i Klientów, doradza, działa w taki sposób, aby efekt wykonywanego przez nią zabiegu był doskonały. I jest. O czym świadczą powracające, zadowolone Klientki.
„Do każdego podchodzę w sposób indywidualny. Wspólnie z osobą zainteresowaną dokonujemy wyboru metody odpowiedniej dla danego przypadku. Jestem dokładna. Działam zgodnie z zasadami, nie ponad wszystko, nie wbrew sobie i innym, w granicach zdrowego rozsądku. Stale poszerzam swoją wiedzę i doskonalę umiejętności, bo głęboko wierzę, że zawsze można być jeszcze lepszym a jeśli można to czemu nie.”

Z naszą Sylwią możecie umówić się na indywidualne konsultacje pod nr telefonu: 668 154 348

#odnovapłock #medycynaestetycznapłock #botoxpłock#volumetriatwarzy #volumetriatwarzypłock #kwashialuronowypłock#płock #kwashialuronowy

 

Iza Zielińska, stylistka paznokci

44603310_307509233176527_7368147581769089024_n

Jej dewiza: Życie jest zbyt krótkie na słaby manicure 😉 Przed Wami miła, sympatyczna, skromna i dobrze zorganizowana Iza, którą najczęściej pytacie: co by Pani zaproponowała na te moje paznokcie.

Stylizacją paznokci zajmuje się od 10 lat. Jej kwalifikacje potwierdzają certyfikaty ze szkoleń ogólnopolskich. Dba o każdy detal wykonywanego manicure i pedicure.
Jeśli zależy Ci manicure, trwałym i dopracowanym i jeśli szukasz stylistki która umiejętnie doradzi Ci który odcień czerwieni jest idealnym uzupełnieniem dla Twojego koloru skóry – dobrze trafiłaś. Jeśli szukasz stylistki która przedłuża paznokcie tak że będą trwałe i zrobi to w godzinę – to dobrze trafiłaś.

„Pracuje tylko na wysokiej jakości produktach od Neo Nail. Kolekcja lakierów stale się powiększa, bo uwielbiam wszelkie nowinki. Moją misją jest aby każda moja Klientka miała zadbane dłonie. Przedłużanie metodą żelową na tipsie to zdecydowanie moja specjalność.”

Iza to perfekcjonistka, która w głębi duszy jest szaloną artystką. Znacie już jej warsztat malowanych na paznokciach wzorów? Zapytaj ją o to podczas swojej najbliższej wizyty.
Zapisz