tel. 533 554 475

O nas

Swoją renomę Studio kosmetyczne Odnova buduje już od 6 lat. W tym czasie znacznie poszerzyłyśmy zakres świadczonych usług, kładąc nacisk na kompetencje
i profesjonalizm naszego zespołu. Wasze zadowolenie i stale poszerzające się grono stałych Klientek jest dla nas najlepszym dowodem na to, że doceniacie nasze starania.
Poza makijażem permanentnym w Odnovie warto korzystać z oferty kosmetologicznej w zakresie kompleksowej pielęgnacji twarzy i ciała oraz zabiegów medycyny estetycznej. O manicure i pedicure zadba doświadczona stylistka paznokci, a o rzęsy stylistka rzęs.
Prowadzimy również szkolenia PMU, więcej na ten temat przeczytasz w zakładce szkolenia.

Marta Marciniak, kosmetolog

 

Piękna i mądra kobieta, kompetentna pasjonatka i ekspertka w swojej profesji, stale podnosząca swoje kwalifikacje o czym świadczą liczne certyfikaty.
Eksfoliacja, czyli potocznie „kwasy” to zdecydowanie jej specjalność co potwierdza opinia Klientek w naszym mieście. 

„Dbam o to, by każda z Was czuła się dobrze w swojej skórze, korzystając z mojego doświadczenia i wiedzy, którą stałe poszerzam, aby jeszcze lepiej odpowiadać na Wasze potrzeby. Na pierwszym miejscu stawiam zawsze bezpieczeństwo Klientki.
Z gamy różnych zabiegów oferowanych przez rynek i profesjonalne marki branży kosmetologicznej wybieram TYLKO takie, które swoim działaniem przyniosą szybkie
i zadowalające efekty bez skutków ubocznych. Proponuję Wam tylko spersonalizowane rozwiązania, a jeśli uznam, że jest potrzeba podjęcia leczenia dermatologicznego odsyłam Klientkę do zaprzyjaźnionego lekarza.”

Zapytana dlaczego wybrała tą drogę zawodową, odpowiedziała:
„Sama jeszcze kilka lat temu borykałam się z problemem trądziku pospolitego. Szybko okazało się, że ani „kosmetyczki” ani lekarze w Płocku nie są w stanie mi pomóc. Postanowiłam, że pomogę sobie sama. Zaczęłam więc szukać informacji w Internecie. Tak trafiłam na ogłoszenie dot naboru na studia o kierunku kosmetologia na wydziale nauk o zdrowiu w PWSZ w Płocku. Sobie pomogłam, a teraz pomagam Wam.” 

#odnovapłock#kosmetolog#kosmetologpłock#płock#kwasy#eksfoliacja#liftingrzęs#laminacjarzęs#mikrodermabrazja#lipoliza#peelingwęglowy#dermomasaż#mezoterapiaigłowa#kosmetyczka#kosmetyczkapłock#salonkosmetyczny#salonkosmetycznypłock

Sylwia Banach,  ekspert medycyny estetycznej

44167983_260650551257355_5448965243965276160_n

Sylwia Banach, ekspertka medycyny estetycznej

W Odnovie ekspertka specjalizująca się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej tj. terapii botulinowej (botox) oraz hialuronowej. Obie niwelują oznaki starzenia się skóry, ze względu jednak na skrajnie różne składy i przeznaczenie zalecane są w zależności od faktycznych potrzeb Klientek i Klientów.

 

Sylwia, jest kobietą skromną i powściągliwą. Opiekuńczą i otwartą.

„Uważam, że człowiek przez całe życie powinien się uczyć i rozwijać, powinien przebywać między ludźmi, być aktywnym, cieszyć się z tego co ma, nie zazdrościć innym, żyć pełną piersią, bo szkoda życia na marudzenie i biadolenie. Trzeba czerpać z życia ile się da.”

Jej zamiłowanie do poprawiania wyglądu kobiet, a co za tym idzie, ich samopoczucia i samooceny poprzedzone jest 20 letnią praktyką medyczną, wyższym wykształceniem kierunkowym oraz szeregiem kursów i szkoleń z zakresu medycyny estetycznej. Jest dokładna i skrupulatna. Nie zrobi nic co nie jest zgodne z jej wiedzą i doświadczeniem. Uważnie słucha swoich Klientek i Klientów, doradza, działa w taki sposób, aby efekt wykonywanego przez nią zabiegu był doskonały. I jest. O czym świadczą powracające, zadowolone Klientki.
„Do każdego podchodzę w sposób indywidualny. Wspólnie z osobą zainteresowaną dokonujemy wyboru metody odpowiedniej dla danego przypadku. Jestem dokładna. Działam zgodnie z zasadami, nie ponad wszystko, nie wbrew sobie i innym, w granicach zdrowego rozsądku. Stale poszerzam swoją wiedzę i doskonalę umiejętności, bo głęboko wierzę, że zawsze można być jeszcze lepszym a jeśli można to czemu nie.”

Z naszą Sylwią możecie umówić się na indywidualne konsultacje pod nr telefonu: 668 154 348

#odnovapłock #medycynaestetycznapłock #botoxpłock#volumetriatwarzy #volumetriatwarzypłock #kwashialuronowypłock#płock #kwashialuronowy

Zapisz